вага виробу — 15 грамів
Історія амоніт
Мийки аммонітів трапляються в багатьох місцях земної кулі, проте мічонерал амоліт, яким наповнене тіло раковини, видобувається лише в провінції Альберта в Канаді.
Флактиди — це вимерлі родичі нині відомих головоногих молщунців — як кальмари та восьминоги. Десятьати збереглися у формі скам'янілостей з часів існування динозаврів, тобто майже 250 млн років тому, а зникли повністю 65 млн років тому. Їх м'яке тіло було укладено в спірально згорнуту раковину, розділену поперечними перегородками на ряд камер, які згодом заповнили різними мінералами.
Назва цих мінералів походить від імені давньогіпетського бога Амона: їхні спіральні мийки нагадують ворогів сонячного божества, яке зібрано з головою барана. В Ірландії їх називали «окам'яними зміями», у Німеччині — «золотими равликами». Знайти амоніт вважалося великим вдалим.
1789 року французький зоолог Жан Брюг'є дав цим каменям латинськізвачення «аммонітос». У ті часи був витончений тільки один рід амонітів, а зараз їх налічується вже майже три тисячі, і описують усе нові й нові різновиди.
Колір амонітів
Флактити — рідкісні та дуже гарні камені різних форм і кольорів. Їх цінність залежить від мінералу, який наповнив камери раковини; найчастіше це кальцит і халцедон. Якщо ж раковина покрита піритом — аммоніт блищить, як золото. Дуже часто як зовні, так і всередині рачковини залишається перламутр.
Засіб процеси мінералізації раковин амонітів у складі осадових порід йшов за умов, які спроєктували утворення з них нового рідкісного мінералу — амоліту (від греч. «lithos» — «камінь»).
Симбірцит, різновид кальциту, що заповнює іноді раковину аммонітоту, — камінь жовтих і червонуватих відтінків із різними ввімкненнями: піритом і викопаним перламутром. Зовні він схожий на бурштин і сердолик. Назва «симбірцит» йому було дано в 1985 році за місцем перебування, на честь старого натзування ульяновська — Симбірськ.
Амонити талісмани та амулети
Мають форму спіралі, амоніт вважається одним із найсильніших магічних каменів. «Закон єдиний для всього живого у Всесвіті», -словили давні.
Раковина аммонітів розвивається за законом логарифмічній спіралі та суворо нею дотримується. За таким самим законом побудована наша Галактика. Воістину, «що вгорі, те і внизу», як свідчить герметичне навчання.
Як талісман, аммоніт допомагає вченим, дослідникам старовина, - історикам, мистецтвоведам, археологам. долає в домі сприяє процвітання та сімейному щастя. Греки клалі на ніч амоніт у зголов'ї ложа, вважаючи, що він навиває солодкі сни.
В офісі, на робочому місці, він принесе успіх.
Як амулет амоніт можуть використовувати люди, що подорожують водою, і ті, чия робота так чи інакше пов'язана з водою, — підводники та водолази.
Лікувальні властивості
Вважається, що амоніт здатний відігнати безсоння й депресію, сприяє зміцненню здоров'я. Шанувальники цигун — терапії високо чіпають амоніти, які, за їхніми уявленнями, покращують циркуляцію енергії ци в організмі людини. Літотерапевти стверджують, що амоніт допомагає вилікувати захворювання крові, шкіри та волосся, а також різні дитячі хвороби — скарлатину, корь та ін.
Амоніт і знаки зодіаку
Використовувати амоніт можуть водні (Рак, Скорпіон, Риби) та повітряні (Веси, Водолій, Близнюки) знаки. Окаменілі раковини аммонітів, камери яких заповнені халцедоном або кальцитом, будуть прекрасними талісманами для Козерогов; амоніти, заповнені піритом, для народжених під сузір'ям Овна.
Ознайомтеся перед замовленням:
Доставка: Нова пошта, Інтайм, Автолюкс, Укр. пошта.
Оплата: на карту Приватбанка.
Увага: накладеним платежом не висилаємо!
Не забудьте вказати Ваші дані, у коментарях можна також поставити запитання або написати свої побажання.
Користувацькі характеристики | |
---|---|
натуральний | + |
Камінь | амонит |
- Ціна: 150 ₴